CASTING

CASTING - HENKEL SLOVENSKO - ''ZA''

ONLINE

HENEKL Slovensko: hľadá vlasových modelov, ktorí sú ochotní zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie novej kolekcie #STMNT Jeseň/Zima 2021.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 12.09.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 12.09.2021

Miesto: Žilina

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov vo veku od 18 do 50 rokov, s dlhšími a ideálne hustými vlasmi na ktorých bude možné predviesť styling a strih. Vítame mužov, ktorí majú aj brady (nie je podmienkou). Na casting nepotrebuješ žiadnu prípravu ani skúsenosti.

Doplňujúce informácie

Vlasový seminár sa uskutoční ​12​.​9​.20​21​ (​nedeľa) v ​Žiline, venovaný bude strih​u​, styling​u​ vlasov a úprav​e​ brady (žiadne farbenie) pod vedením Dalibor​a​ Hajdin​a​ – Mens World​.​


Finálne účesy sa samozrejme nemusia stopercentne zhodovať s vizuálmi, budú nimi len inšpirované - možná dohoda s kaderníkmi na výslednom účese, tak aby vám to pristalo a vystihovalo vás to. Všetko sa dá prispôsobiť, výsledku sa netreba obávať.


Získaj profesionálne skúsenosti, trendy účes, finančnú odmenu. Strava pre modelov je počas vlasového seminára zabezpečená.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac