CASTING

KINOFILM - ZAHRANIČNÁ PRODUKCIA

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie kinofilmu zahraničnej produkcie hľadáme komparzistov.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 04.12.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 23.11.2021

Miesto: Bratislava

Honorár: 60€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 35 do 50 rokov, ktorí stvárnia role policajtov, technikov, dôstojníkov a podobne. Požadovaná výška postavy: kvôli kostýmom - hľadáme ľudí s výškou postavy od 170cm do 185cm.

Doplňujúce informácie

Nakrúcať sa bude v Bratislave (presné informácie o lokácií upresníme vybraným uchádzačom). Čas nakrúcania od 16:00 - 4:00 hodiny rána - POZOR!I pôjde o nočné nakrúcanie obrazov. Účinkovanie je honorované sumou: 60€/osoba (cesta sa neprepláca/ideálne pre domách alebo z okolia). Vybraným komparzistom sa ozveme do 1.12. formou potvrdzovacieho emailu.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac