CASTING

"SKOLA-AD" BRATISLAVA

OSOBNÝ

Na pripravované nakrúcanie krátkeho reklamného spotu pre klienta (súkromná vysoká škola ), hľadáme sympatických mladých komparzistov mužov a ženy vo veku od 19 do 26 rokov a s výškou postavy od 170cm, ktorí by stvárnili rôzne postavy externých študentov.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 20.01.2020

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 20.01.2018

Miesto: Bratislava

Zdieľať na facebooku

Doplňujúce informácie

Pôjde o jednoduché nakrúcanie portrétových obrazov bez textu/s textom 1-2 vety na kameru. Nevyžaduje sa žiadne špeciálne oblečenie. Nakrúcanie v čase od 10:00 do 13:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Pribinova 8, 811 09 Bratislava - Staré mesto (3 obrazy: 1.Promenáda, 2.Reštaurácia, 3.Kancelária). Honorované sumou: 30€/osoba bez textu, 70€/osoba s textom (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "SKOLA-AD" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Upozorňujeme uchádzačov, že emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií (najneskôr dnes t.j. 18.1. o 18:00 hodine). Potvrdzujúce SMS-ky a emaily prídu len vybraným uchádzačom. Ďakujeme za prejavený záujem.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac