CASTING

KOMPARZ DO ROZPRÁVKY - 15.5.2018 Červený Kameň (RTVS)

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie rozprávky hľadáme komparzistov: dievčatká, ktoré by stvárnili rôzne postavy. Prioritne hľadáme deti, ktoré sa nehanbia a budú prirodzene vystupovať pred kamerou. Skúsenosť spred kamery je len výhodou, nie podmienkou. Prianie réžie: aby deti neplakali, pôjde o zábery v náručí hercov.

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 15.05.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 05.05.2018

Miesto: Červený kameň

Honorár: 30€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Dievčatká vo veku od 3 do 4 rokov.

Doplňujúce informácie

Čas nakrúcania upresníme neskôr (cca 5 hodín prípravy na nakrúcanie, aj keď samotný záber bude trvať krátko). Miesto nakrúcania: Hrad Červený Kameň, 900 89 Častá. Pokiaľ máte o projekt pre vaše dieťa záujem, napíšte email s predmetom "DIETA" v samotnom emaile uveďte nasledujúce údaje: • celé meno dieťaťa • ročník narodenia • mesto bydliska • tel. číslo zákonného zástupcu dieťaťa • priložte AKTUÁLNU fotografiu dieťaťa (ideálne portrét) Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Rodičov vybraných detí budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (najneskrôr 5.5.2018 popoludní).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac