CASTING

KOMPARZ DO ROZPRÁVKY - 15.5.2018 Červený Kameň (RTVS)

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie rozprávky hľadáme komparzistov: dievčatká, ktoré by stvárnili rôzne postavy. Prioritne hľadáme deti, ktoré sa nehanbia a budú prirodzene vystupovať pred kamerou. Skúsenosť spred kamery je len výhodou, nie podmienkou. Prianie réžie: aby deti neplakali, pôjde o zábery v náručí hercov.

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 15.05.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 05.05.2018

Miesto: Červený kameň

Honorár: 30€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Dievčatká vo veku od 3 do 4 rokov.

Doplňujúce informácie

Čas nakrúcania upresníme neskôr (cca 5 hodín prípravy na nakrúcanie, aj keď samotný záber bude trvať krátko). Miesto nakrúcania: Hrad Červený Kameň, 900 89 Častá. Pokiaľ máte o projekt pre vaše dieťa záujem, napíšte email s predmetom "DIETA" v samotnom emaile uveďte nasledujúce údaje: • celé meno dieťaťa • ročník narodenia • mesto bydliska • tel. číslo zákonného zástupcu dieťaťa • priložte AKTUÁLNU fotografiu dieťaťa (ideálne portrét) Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Rodičov vybraných detí budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (najneskrôr 5.5.2018 popoludní).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac