CASTING

KOMPARZ - BRATISLAVA REKLAMNÝ SPOT

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie krátkeho reklamného spotu pre klienta (známy obchodný reťazec), hľadáme komparzistov, ktorí by stvárnili nasledujúce postavy:
1. ''Otec''
2. ''Matka''
3. ''Dieťa''

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 24.09.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 22.09.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 250€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži vo veku od 30 do 40 rokov, výška postavy 175+, môže mať bradu (nemusí), tmavšie vlasy, ženy vo veku od 30 do 40 rokov, výška postavy 170+, na farbe vlasov nezáleží, deti vo veku od 5 do 8 rokov, svetlejšieho typu pokožky, na farbe vlasov nezáleží.

Doplňujúce informácie

Pôjde o jednoduchý komparz s textom (1-2 vety na kameru). Prioritne hľadáme komparzistov, ktorí sa nehanbia a budú prirodzene vystupovať pred kamerou. Skúsenosť spred kamery je výhodou. Situácia: Nakrúcanie v obchodnom dome: rodina (manžel, manželka a dieťa) sa vyberú na rodinný nákup, vstupujú do obchodného domu, vkladajú obľúbene produkty do nákupného košíka, odchádzajú s nákupom a úsmevom na tvári. Presný čas nakrúcania upresníme neskôr (max. dlžka 4 hod.). Miesto nakrúcania: Bratislava - presné informácie o lokácií upresníme neskôr. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "KNAKUP" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +výšku postavy +mesto bydliska +tel. číslo(v prípade dieťaťa tel.č. zák.zástupcu) +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (najneskôr v piatok 21.9. dopoludnia).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac