CASTING

FILM SPRÁVA - KOMPARZ TRANSPORT

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie do medzinárodného filmu Správa podľa motívov knihy Alfreda Wetzlera - Čo Dante nevidel, hľadáme veľký počet komparzistov: mužov a ženy vo veku od 18 do 50 rokov, ktorí by stvárnili rôzne postavy väzňov v tábore Osvienčim.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 30.04.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 28.04.2019

Miesto: Bratislava

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 18 do 50 rokov, ktorí by stvárnili rôzne postavy väzňov v tábore. Muži: s krátkymi vlasmi bez fúzov a brady resp. všetky typy, ak vám nevadí ostrihanie a oholenie kvôli filmovej role. Ženy: ideálne s krátkymi vlasmi resp. s polodlhými vlasmi.

Doplňujúce informácie

Účinkovanie je honorované! Výška honoráru v závislosti od postavy, ktorú daný komparzista stvárni

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac