CASTING

FILM SPRÁVA - KOMPARZ TRANSPORT

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie do medzinárodného filmu Správa podľa motívov knihy Alfreda Wetzlera - Čo Dante nevidel, hľadáme veľký počet komparzistov: mužov a ženy vo veku od 18 do 50 rokov, ktorí by stvárnili rôzne postavy väzňov v tábore Osvienčim.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 30.04.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 28.04.2019

Miesto: Bratislava

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 18 do 50 rokov, ktorí by stvárnili rôzne postavy väzňov v tábore. Muži: s krátkymi vlasmi bez fúzov a brady resp. všetky typy, ak vám nevadí ostrihanie a oholenie kvôli filmovej role. Ženy: ideálne s krátkymi vlasmi resp. s polodlhými vlasmi.

Doplňujúce informácie

Účinkovanie je honorované! Výška honoráru v závislosti od postavy, ktorú daný komparzista stvárni

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac