CASTING

KOMPARZ -BRATISLAVA (reklamný spot)

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie krátkeho reklamného spotu pre klienta (známy dovolenkový web portál), hľadáme komparzistov, ktorí by stvárnili nasledujúce postavy:
1. ''Otec''
2. ''Matka''
3. ''Dieťa''
Pôjde o jednoduchý komparz s textom (1-2 vety na kameru). Prioritne hľadáme komparzistov, ktorí sa nehanbia a budú prirodzene vystupovať pred kamerou. Skúsenosť spred kamery je len výhodou, nie podmienkou.

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 11.06.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 07.06.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 0€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži vo veku od 30 do 40 rokov, výška postavy 175+, môžu mať bradu (nemusia), tmavšie vlasy a tmavší typ (resp. opálený ako po dovolenke), ženy vo veku od 30 do 40 rokov, výška postavy 170+, na farbe vlasov nezáleží, chlapci a dievčatá vo veku od 5 do 7 rokov, tmavšieho typu pokožky resp. opálené kedže točíme spot o dovolenke.

Doplňujúce informácie

Čas nakrúcania upresníme neskôr (max. 2 hod.). Miesto nakrúcania: Bratislava - presné informácie o lokácií upresníme neskôr. DOBRE HONOROVANÉ! - PRÁVA - neobmedzené použitie TV, Online Media. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "DOVOLENKA" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +výšku postavy +mesto bydliska +tel. číslo(v prípade dieťaťa tel.č. zák.zástupcu) +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (najneskôr vo štvrtok 7.6. o 18:00 hod.).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac