CASTING

KOMPARZ DO SERIÁLU - ¨MOKRÍ BANDITI¨

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie nového seriálu pre tv JOJ s názvom Einstein, hľadáme mužov, ktorí stvárnia vtipnú dvojku lupičov.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 04.05.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 02.05.2022

Miesto: Rovinka

Honorár: 70€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov vo veku od 20 do cca 55 rokov, ktorí sú pohybovo zdatní (naháňačka) a zhostia sa rolí vtipných lupičov. Preferujeme výškové extrémy - výška menšia ako priemer alebo naopak vyššia ako priemer. 

Doplňujúce informácie

Pôjde o celodenné nakrúcanie dňa 4.5.  v Rovinke. Konkrétnu adresu upresníme vybraným uchádzačom emailom.  

Nakrúcanie je honorované sumou 70€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraným mužom sa budeme ozývať (najneskôr v pondelok t.j. 2.5.) formou potvrdzovacieho emailu. 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac