CASTING

KOMPARZ -SEREĎ (REKLAMNÝ SPOT)

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie reklamného spotu pre klienta, hľadáme väčší počet komparzistov, ktorí by stvárnili postavy cestujúcich zamestnancov do práce. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 03.05.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.05.2018

Miesto: Sereď

Honorár: 20€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži a ženy vo veku od 18 do 55 rokov.

Doplňujúce informácie

Konkrétny dátum a čas nakrúcania upresníme neskôr (dĺžka nakrúcania cca 3 hodiny). Miesto nakrúcania: Sereď 926 01. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "AUTOBUS" v samotnom emaile uveďte: +celé meno +ročník narodenia +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! (emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame!) na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac