CASTING

KOMPARZ DO SERIÁLU - ''SENEC''

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie hľadáme komparzistov, ktorí by stvárnili postavy návštevníkov reštaurácie.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 20.03.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 19.03.2023

Miesto: Senec

Honorár: 35€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme rôzne typy mužov a žien vo veku od 18 do 60 rokov. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Nevyžaduje sa žiadne špeciálne oblečenie ani predošlé skúsensoti s komparzom.


Doplňujúce informácie

Miesto nakrúcania: Senec - Slnečné jazerá. Bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 35€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Nakrúcanie v čase od 9:00 do 14:00 hodiny. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať formou potvrdzovacieho emailu s obsahom bližších informácií (najneskôr v nedeľu t.j. 16.10. o 15:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac