CASTING

MAXCARE - ''MAN'

ONLINE

Si pripravený na premenu a chceš sa stať súčasťou prezentácie najnovších vlasových trendov na rok 2024? Potom hľadáme práve teba!

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 19.04.2024

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 19.04.2024

Miesto: Bratislava

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov vo veku od 16 rokov. Casting je vhodný pre vsšetky tipy vlasov. Výsledkom bude finálny strih na základe dohody modela a kaderníka.

Doplňujúce informácie

Vlasový seminár sa uskutoční 19.4.2023 (piatok) v Bratislave, venovaný bude pánskym strihom. Účasť je honorovaná, strava počas seminára zabezpečená.


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac