CASTING

KOMPARZ DO VIDEOKLIPU - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravované natáčanie hudobného videoklipu (slovenský interpret / žáner hip-hop), hľadáme väčší počet komparzistov, ktorí by stvárnili rôzne postavy v dokumente o boji proti rasizmu. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 17.01.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 16.01.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 25€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži vo veku od 18 rokov. Prioritne hľadáme mužov s drsnejším výzorom a krátkymi vlasmi resp. holou hlavou.

Doplňujúce informácie

Natáčanie v poobedňajších hodinách (samotné natáčanie max. 2 hodiny, viac informácií upresníme emailom). Miesto natáčania: Bratislava. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "RYTMUS" v samotnom emaile uveďte: +celé meno +tel. číslo +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! (emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame!) na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac
2021-09-20

Kde a ako študovať herectvo?

Herecká kariéra často nie je priamočiara a jednoduchá cesta. V záplave konkurencie je dôležitý nielen talent, ale aj šťastie a zápal. Na Slovensku a...

čítať viac