CASTING

KOMPARZ DO VIDEOKLIPU - ‘’BALKAN’’

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie hudobného videoklipu hľadáme komparzistov, ktorí stvárnia rôzne postavy energickej balkánskej rodiny.

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 11.12.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 10.12.2021

Miesto: Trnava

Honorár: 40€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 18 do 55 rokov, a taktiež hľadáme deti vo veku od 5 do 10 rokov. Dopytujeme vzhľadové znaky pre komparzistov: Farba vlasov hnedé, tmavé. Farba očí tmavé, hnedé. Výška postavy od 150 – 175 cm kvôli kostýmom (neplatí pre deti). Účinkujúci budú na obraze bez textu. 

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 8:00 do 16:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Trnava, bližšie organizačné informácie upresníme emailom. Honorované sumou: 40€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom bližších informácií (najneskôr v piatok t.j. 10.12.). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac