CASTING

CASTING SCHWARZKOPF BRATISLAVA

ONLINE

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL: hľadá vlasové modelky, dievčatá a dámy vo veku od 15 do 45 rokov, ktoré sú ochotné zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie vynoveného radu farieb určeného pre blond klientky (dĺžka vlasov nie je rozhodujúca).

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 20.09.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 18.09.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 0€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme vlasové modelky, dievčatá a dámy vo veku od 15 do 45 rokov, ktoré sú ochotné zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov.

Doplňujúce informácie

Viac informácií priamo v odkaze: https://www.komparz.tv/so/12Mr9paA9... . Ďakujeme za prejavený záujem

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac