CASTING

KOMPARZ - BRATISLAVA (SERIÁL TRHLINA)

ONLINE

Na pripravované natáčanie hľadáme komparz:, ženu, ktorá stvárni postavu knihovníčky. Priotine hľadáme ženu, ktorá bude prirodzene vystupovať pred kamerou.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 12.02.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 11.01.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 30€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Žena vo veku od 45 rokov.

Doplňujúce informácie

Natáčanie v čase od 15:00 do 18:00 hodiny. Miesto natáčania: Slovenský národný archív, Drotárska cesta 4072/42, 811 02 Bratislava. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "KNIHOVNICKA" v samotnom emaile uveďte: +celé meno +ročník narodenia +tel. číslo +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! (emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame!) na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a emailom ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac