CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ''FRS''

ONLINE

Do pripravovanej reklamnej kampane pre klienta (známa sieť s lokálnymi a farmárskymi potravinami), hľadáme veselých komparzistov, ktorí stvária rôzne postavy zákazníkov.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 15.01.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 15.01.2022

Miesto: Košice

Honorár: 40€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 20 do 60 rokov. Na výške postavy a vzhľade nezáleží. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Podmienka: účinkujúci v režime OTP.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie bude prebiehať v Košiciach v dvoch časových rozpätiach v dvoch lokalitách. Bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 45€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom bližších informácií (najneskôr v piatok t.j. 14.1. po 14:00hod.). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac