CASTING

CHLAPEC DO FILMU SPRÁVA

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie obrazov do medzinárodného filmu Správa podľa motívov knihy Alfreda Wetzlera - Čo Dante nevidel, hľadáme chlapcov, ktorí sa zhostia jednoduchšej hereckej úlohy.

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 19.03.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 15.03.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 80€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme chlapcov vo veku od 6 do 8 rokov so svetlými vlasmi (ideálne špinavá blond až blond - všetky typy vlasov) Podmienka: vyžadujú sa skúsenosti s hraním alebo vystupovaním (ideálne pred kamerou)

Doplňujúce informácie

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac