CASTING

KOMPARZ DO VIDEOKLIPU

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie hudobného videoklipu k letnej popovej skladbe pre klienta (slovenský DJ), hľadáme nasledujúce postavy komparzistov (vhodné aj pre reálnu rodinu):
1. ''otec'' muž vo veku od 28 rokov, s tmavými vlasmi
2. ''matka'' žena vo veku od 28 rokov,
3. ''dieťa'' chlapec vo veku od 8 do 10 rokov, s tmavými vlasmi

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 15.09.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 13.09.2019

Miesto: Nove mesto nad Vahom

Honorár: 20€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Scéna: komparz má za úlohu stvárniť rodinu na Novomestskom jarmoku. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Skúsenosť spred kamery je výhodou, nie podmienkou.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 10:00 do 12:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Nové Mesto nad Váhom - presné informácie o lokácií budeme rozposielať emailom a v SMS správe.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac