CASTING

KOMPARZ BACHLEDOVA DOLINA

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie prezentačného videa (program rozvoja vidieka), hľadáme sympatický a usmievavý komparz: ženy a mužov vo veku od 20 do 60 rokov, ktorí by stvárnili postavy turistov a návštevníkov parku. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 24.08.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 23.08.2019

Miesto: BACHLEDOVA DOLINA

Honorár: 30€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy a mužov vo veku od 20 do 60 rokov. Vyžaduje sa turistická obuv a turistické oblečenie, užitočnou rekvizitou sú aj turistické palice (nie sú podmienkou).

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 9:00 do 14:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Bachledova dolina, 059 55 Ždiar - presné informácie o lokácií budeme rozposielať v SMS správe.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac