CASTING

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravovaný vlasový seminár hľadáme vlasové modelky, ktoré túžia po zmene účesu a sú ochotné zveriť svoje vlasy do rúk profesionálnych odborníkov zo Slovenska a Českej republiky. Prioritne hľadáme dievčatá a dámy s viditeľným ''odrastom'' ideálne so šedinami. Finálny účes prispôsobíme podľa dohody kaderníka a modelky, tak aby vám to pristalo a vystihovalo vás to #PlatinovaBlond. Nehanbite sa prísť ukázať nám vaše "odrasty". Nevyžadujú sa žiadne predošlé skúsenosti.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 27.09.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 27.09.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 0€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Dievčatá a dámy vo veku od 25 do 50 rokov.

Doplňujúce informácie

lasový seminár v čase od 9:00 do 17:00 hodiny. Miesto konania: SKP štúdio Henkel SR, Záhradnícka 91, Bratislava. Účasť je honorovaná, strava zabezpečená (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "BA-BLOND" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu na ktorej je vidno vaše vlasy! Priložiť môžete aj viac fotografií. Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií (najneskôr v utorok t.j. 25.9. o 17:00 hod.). Potvrdzujúce emaily a SMS-ky prídu len vybraným uchádzačom.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac