CASTING

FOTOMODELING - Monza TALIANSKO

ONLINE

Na pripravované fotenie fashion editoriálov pre hotelový magazín, hľadáme charizmatických modelov: mužov vo veku od 18 rokov s výškou postavy nad 185cm, s tmavými krátkymi vlasmi, bez fúzov a brady. Ženy vo veku od 26 rokov s výškou postavy nad 175cm, s polodlhými až dlhými vlasmi v v rôznych farebných odtieňoch svetlo hnedá a špinavá blond.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 01.08.2019

Dĺžka účinkovania: 2 dní

Dátum uzávierky castingu: 28.07.2019

Miesto: TALIANSKO

Honorár: 380€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov vo veku od 18 rokov s výškou postavy nad 185cm, s tmavými krátkymi vlasmi, bez fúzov a brady. Ženy vo veku od 26 rokov s výškou postavy nad 175cm, s polodlhými až dlhými vlasmi v v rôznych farebných odtieňoch svetlo hnedá a špinavá blond. Podmienka: vyžaduje sa zdravé sebavedomie a skúsenosť s pózovaním pred fotoaparátom (plné pery a výrazný pohľad sú výhodou).

Doplňujúce informácie

ONLINE CASTING na základe zaslaných fotografií sa uskutoční v UTOROK t.j. 30.7.2019 o 14:00 hodine! Termíny fotenia: 2-3.8.2019 (2 dni) Royal Villa of Monza, Taliansko Model/ka získa profesionálne fotografie, ktoré môže zahrnúť do svojho portfólia.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac