CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ''VIDIEK''

ONLINE

Na pripravované nakrúanie reklamnej kampane pre klienta (komerčná banka), hľadáme komparzisotv, ktorí stvárnia rôzne postavy typických vidiečanov.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 29.03.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 26.03.2022

Miesto: Bratislava

Honorár: 45€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme šýlovych mužov a výrazné ženy vo veku od 17 do 20 rokov. Na výške postavy nezáleží. Upozorňujeme, že pôjde o scény so živým zvieraťom kravou a senom (z dôvôdu možných alergií).

Doplňujúce informácie

Miesto nakrúcania: Bratislava, bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 50€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a emailom s obsahom bližších informácií (najneskôr v sobotu t.j. 26.3. o 10:00 hodine). 


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac