CASTING

Komparz do reklamy - ''JSK''

ONLINE

Do pripravovanej reklamnej kampane pre klienta (známa škandinávská obchodná sieť), hľadáme veselé jednovaječné dvojčatá (chlapcov alebo dievčatá).

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 06.05.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 04.05.2021

Miesto: Košice

Honorár: 320€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadame jednovaječné dvojčatá, detí vo veku 4 - 5 rokov. Nezáleží na výške ani farbe vlasov. Prioritne hľadáme deti, ktoré neboli tvárou žiadnej reklamnej kampane.

Doplňujúce informácie

Pôjde o zábery bez textu (deti sa jašia na posteli, zábery na posteľ a posteľnú bielizeň). Samotné nakrúcanie v čase od 8:00 do 14:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Štúdio v Košiciach - bližšie organizačné informácie obdržíte emailom. Zabezpečené občerstvenie pre najmenších, príspevok na cestu, PRÁVA - 12 mesiacov použitie ONLINE . 


Rodičov vybraných detí budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v utorok t.j. 4.5. o 14:00 hodine). Vopred ďakujeme za prejavený záujem.


*Rodičia vybraných detí majú zabezpečené bezplatné testovanie na COVID-19.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac