CASTING

KOMPARZ - GARDEN PARTY

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie nového seriálu pre tv JOJ s názvom Einstein, hľadáme ľudí vo veku od 18 do 60 rokov, ktorí stvárnia hostí na narodeninovej garden party.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 30.05.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 30.05.2022

Miesto: BRATISLAVA

Honorár: 40€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ľudí vo veku od 18 do 60, ktorí stvárnia hostí na narodeninovej garden party.  Pôjde o jednoduché nakrúcanie bez textu.  Na vzhľade a výške postavy nezáleží.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie bude prebiehať 30.5. t.j. PONDELOK v čase od 20:40 do cca 23:30 v Bratislave (presnú adresu pošleme vybraným).


Vybraným sa budeme ozývať formou potvrdzovacieho emailu.


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac