CASTING

REKLAMNÁ KAMPAŇ - ''GX-DETI''

ONLINE

Na pripravované fotenie reklamnej kampane pre klienta (predajca a distribútor detských plaveckých potrieb a UV ochranného oblečenia), hľadáme usmievavé deti, dievčatá a chlapcov, ktoré stvárnia rôzne postavy detských modelov.

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 25.03.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 24.03.2022

Miesto: Bratislava

Honorár: 170€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme detí dievčatá a chlapcov vo veku od 8 do 11 rokov, ktoré miluju vodu. Ideálne plavcov, ktorím nerobí problém cudzé prostredie. Prioritne hľadáme detských fotomodelov, ktorí neboli tvárou žiadnej reklamnej kampane za posledné 2 roky.

Doplňujúce informácie

Online casting na základe fotografií sa uskutoční vo ŠTVRTOK  t.j. 24.3.2022 o 15:00 hodine. Termín fotenia 25.3.2022. Pôjde o celodenné fotenie(cca 6 hodín). Presné informácie o lokácií upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 170€/osoba. Náhrada cestovného / stravovanie / ubytovanie. PRÁVA - neobmedzené na komerčné účely. 


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac