CASTING

STMNT - ''BLONDME''

OSOBNÝ

Henkel North America's Beauty Care Professional: hľadá vlasových modelov, ktorí sú ochotní zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie vynoveného radu farieb určeného pre blond klientov.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 22.05.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 21.05.2023

Miesto: Bratislava

Honorár:

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov vo veku od 16 rokov. Pre tento seminár sú vhodné všetky typy s vlasmi rôznych dĺžok. Budeme farbiť na blond a prípadne tónovať.

Doplňujúce informácie

STMNT je pre všetkých, ktorí chcú robiť odvážne a autentické vyhlásenia a neboja sa vyjadriť svoju osobnosť prostredníctvom svojho účesu.


21.5 nedeľa o 17:30 – casting a predpríprava,

22.5 pondelok (čas upresníme neskôr, max. dĺžka 3 hodiny) - seminár.

Účasť na seminári je honorovaná, občerstvenie zabezpečené.vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac