CASTING

REKLAMNÁ KAMPAŇ - ''DDL''

ONLINE

Na pripravované reklamné fotenie pre klienta (slovenskú odevnú spoločnosť, ktorá sa zameriava na originálne a veselé oblečenie), hľadáme veselé deti a energickú matku pre reklamnú kampaň! Budeme fotiť modely z novej daždivej kolekcie. Hlavnou myšlienkou fotenia má byť zábava v daždi.

Určené pre: ženy deti

Dátum účinkovania: 21.02.2024

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 19.02.2024

Miesto: Bratislava

Honorár:

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženu vo veku 30 - 45 rokov

- bude reprezentovať matku

- veľkosť nohy - 36 - 38


Hľadáme dieťa vo veku do 6 - 10 rokov

- bude reprezentovať dieťa

- veľkosť nohy 30 - 34


V prípade, že sa chcete zaregistrovať do kampane spoločne s dieťaťom, je potrebné, aby mal každý z vás vyplnenú samostatnú prihlášku.

Doplňujúce informácie

Online casting na základe zaslaných fotografií sa uskutoční vo v pondelok  t.j. 19.2.2024 o 10:00 hodine. Termín fotenia 21.2.2024. Pôjde o celodenné fotenie (cca 6-8 hodín). Presné informácie o čase a lokácií upresníme emailom a v SMS správe. Honorované individuáne sumou: 100€ - 250€/osoba/v závislosti od postavy (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr vo pondelok t.j. 19.2. o 16:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac