CASTING

REKLAMNÝ SPOT - POISŤOVŇA

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie pre klienta (súkromná poisťovňa), hľadáme charizmatický komparz: nadmerne obéznu ženu v akomkoľvek veku, ktorá by sa zhostila vedľajšj úlohy milej cukrárky, ktorú uvidí divák z detského pohľadu.
Skúsenosť spred kamery je výhodou, nie podmienkou.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 06.11.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 04.11.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 950€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme charizmatický komparz: nadmerne obéznu ženu v akomkoľvek veku Podmienka: vyžaduje sa zdravé sebavedomie a prirodzené vystupovanie. Kostým bude zabezpečený.

Doplňujúce informácie

Pôjde o jednoduchý komparz s jednou vetou na kameru. Nakrúcanie v čase od 8:00 do 13:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Bratislava - presné informácie o lokácií upresníme emailom.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac