CASTING

REKLAMNÝ SPOT - POISŤOVŇA

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie pre klienta (súkromná poisťovňa), hľadáme charizmatický komparz: nadmerne obéznu ženu v akomkoľvek veku, ktorá by sa zhostila vedľajšj úlohy milej cukrárky, ktorú uvidí divák z detského pohľadu.
Skúsenosť spred kamery je výhodou, nie podmienkou.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 06.11.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 04.11.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 950€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme charizmatický komparz: nadmerne obéznu ženu v akomkoľvek veku Podmienka: vyžaduje sa zdravé sebavedomie a prirodzené vystupovanie. Kostým bude zabezpečený.

Doplňujúce informácie

Pôjde o jednoduchý komparz s jednou vetou na kameru. Nakrúcanie v čase od 8:00 do 13:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Bratislava - presné informácie o lokácií upresníme emailom.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac