CASTING

KOMPARZ DO FILMU - ''AZIATKA''

ONLINE

Do krátkometrážneho koprodukčného filmu hľadáme komparzistov, rôzneho ázijského etnika, ktorí by stvárnili postavy obsluhy tržnice.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 21.03.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 20.03.2023

Miesto: Košice

Honorár: 60€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme nasledujúce postavy:

- 2 sympatické mladé ženy vo veku od 19 do 29 rokov, (okuzľujúca obsluha na trhu),

- 1 dievčatko vo veku od 5 do 7 rokov, (dieťaťa).

Pôde o jednoduchý komparz bez textu na kameru.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie bude prebiehať v utorok t.j. 21.3. v okoli v Košiciach. Pôjde o jednoduché nakrúcanie bez textu. V čase od: 9:00 do 13:00 hodiny. Bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 60€(cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v pondelok t.j. 20.3.. o 14:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac