CASTING

KOMPARZ - 21.9.2018 PIEŠŤANY (#TVJOJ)

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie obrazov v reštaurácii Hotela, hľadáme komparzistov, ktorí by stvárnili postavy hotelových hostí (na raňajkách). Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Nevyžaduje sa žiadne špeciálne oblečenie.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 21.09.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 19.09.2018

Miesto: Piešťany

Honorár: 30€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži a ženy vo veku od 45 do 60 rokov.

Doplňujúce informácie

Natáčanie v čase od 11:00 do 14:30 hodiny. Miesto natáčania: Piešťany - presné informácie o lokácií budeme rozposielať v SMS správe. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "PN-H" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií (najneskôr vo štvrtok t.j. 20.9. dopoludnia). Potvrdzujúce SMS-ky prídu len vybraným uchádzačom.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac
2021-09-20

Kde a ako študovať herectvo?

Herecká kariéra často nie je priamočiara a jednoduchá cesta. V záplave konkurencie je dôležitý nielen talent, ale aj šťastie a zápal. Na Slovensku a...

čítať viac