CASTING

REKLAMNÁ KAMPAŇ - DIZAJNOVÉ PONOŽKY

ONLINE

Na pripravované fotenie reklamnej kampane dizajnových dámskych ponožiek a podkolienok pre klienta (slovenský výrobca textilu), hľadáme ženy vo veku od 18 do 26 rokov so štíhlou postavou a s dlhými alebo polodlhými vlasmi. Prioritne hľadáme ženy, ktoré neboli tvárou žiadnej reklamnej kampane za posledné 2 roky.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 08.03.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.03.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 300€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

hľadáme ženy vo veku od 18 do 26 rokov so štíhlou postavou a s dlhými alebo polodlhými vlasmi. Podmienka: vyžaduje sa zdravé sebavedomie, ktoré je neodmysliteľnou súčasťou glamour pózovania pred fotoaparátom.

Doplňujúce informácie

ONLINE CASTING na základe zaslaných fotografií sa uskutoční v STREDU t.j. 6.3.2019 o 13:00 hodine! Termín fotenia: 8.3.2019 (1 deň) v rozsahu max. 8 hodín vo foto-štúdiu v Bratislave.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac