CASTING

KOMPARZ DO VIDEOKLIPU - ''SKOLA''

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie hudobného videoklipu k letnej popovej skladbe pre klienta (slovenský interprét), hľadáme nasledujúce postavy komparzistov: 1. učiteľka, 2. školník. Scéna: komparz má za úlohu stvárniť postavy na strednej škole.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 01.04.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 31.03.2021

Miesto: Košice

Honorár: 30€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

1. ''učiteľka'' žena vo veku od 40 rokov, silnejšia postava, na výške postavy a type vlasov nezáleží. 2. ''školník'' muž vo veku od 30 rokov, s výškou postavy od 170cm, na type vlasov nezáleží. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Skúsenosť spred kamery je výhodou, nie podmienkou.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 10:00 do 14:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Košice - bližšie organizačné informácie obdržíte emailom. Honorované sumou 30€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v stredu t.j. 31.3. o 11:00 hodine).


*Všetci účinkujúci majú zabezpečené bezplatné testovanie na COVID-19.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac