CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ''FITNEESS''

ONLINE

Do pripravovanej reklamnej kampane pre klienta (známy slovenský fintess tréner), hľadáme komparzistov, ktorí stvárnia rôzne postavy.

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 18.02.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 18.02.2023

Miesto: Bratislava

Honorár: 40€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 18 do 65 rokov pre nasledujúce postavy:

- mladý manželský pár: muža a ženu vo veku 25 do 45 rokov, 

- starší manželský pár: muža a ženu vo veku 45 do 65 rokov, 

- žena: ženu vo veku od 18 do 28 rokov,

- dieťa: chlapec, dievča vo veku 8 do 12 rokov,


Pioritne hľadáme ľudí, ktorí majú k uvedenej téme pozitívny prístup. Pôjde o jednoduché nakrúcanie bez textu. Na výške postavy nezáleží. Vyžadujeme športové oblečenie.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie sa uskutoční túto sobotu t.j. 18.2. v Bratislave, v rôznych časových intervaloch. Každá z postáv individuálne (odhadovaná dĺžka nakrúcania 1-2hod.). Honorár za účinkovanie sa pohybuje vo výške od 35€ do 55€/osoba (záleží od typu role). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať formou potvrdzovacieho emailu a SMS správy s obsahom bližších informácií (najneskôr v piatok t.j. 17.2. o 16:00 hodine). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac