CASTING

ÚČINKUJÚCI DO NOVEJ ZOZNAMOVACEJ ŠOU

OSOBNÝ

Casting do novej zoznamovacej šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre záujemcov z celého Slovenska.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 01.05.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.09.2022

Miesto: Bratislava

Honorár: 1€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme slobodných mužov a slobodné ženy vo veku od 18 do 55+ rokov, ktorí majú chuť konečne spoznať toho pravého partnera na základe fyzickej príťažlivosti. Účinkovanie je honorované.

Doplňujúce informácie

V novej štúdiovej zoznamovacej šou pôjde o nezáväzné zoznámenie, neopakovateľné zážitky a spojenia. Ide o novú zoznamovaciu šou. Jedinečná a úplne iná šou než čokoľvek, čo ste doposiaľ videli!

Ste pripravení zažiť vzrušujúcu zábavu a flirt? Prihláste sa na casting ešte dnes!

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac