CASTING

ÚČINKUJÚCI DO RELÁCIE - ''SVADBA''

ONLINE

Milujete svojho partnera až po hviezdy a späť, ale ešte ste neurobili ten posledný krok na ceste k večnej láske? Máme pre vás skvelú správu! Spustili sme novú šou určenú pre všetky zamilované páry, ktoré sú pripravené povedať si 'Áno' na ceste životom!

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 01.12.2023

Dĺžka účinkovania: 3 dní

Dátum uzávierky castingu: 30.11.2023

Miesto: celé Slovensko

Honorár:

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme šťastné páry bez ohľadu na to, či ste heterosexuálny párik, párik rovnakého pohlavia, či ste mladí alebo starí, žijete v meste alebo na dedine - táto výzva je pre vás, pre všetky páry na Slovensku, ktoré sa milujú a sú pripravené spoločne kráčať do budúcnosti.

Doplňujúce informácie

Naša šou nie je len obyčajná svadobná reality show. Je to miesto, kde môžete prekvapiť svoju lásku a splniť si svoje svadobné sny. A to najlepšie na tom je, že my vám poskytneme ABSOLÚTNE VŠETKO, čo potrebujete na to, aby ste mali svoju vysnívanú svadbu.


Predstavte si to - svadobná agentka, nádherné miesto konania, romantický obrad, nádherné šaty a dokonalú svadobnú tortu - všetko to môže byť vaše! Tak na čo ešte čakáte? Zvoľte si svoj osud, prevezmite žezlo a povedzte "Áno" našej novej šou! 


Nečakajte, až vás váš partner požiada o ruku, urobte to vy! Prihláste sa do našej romantickej šou a začnite písať svoju vlastnú modernú rozprávku o láske. Bodaj by ste žili šťastne až do konca svojich dní! 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2023-08-16

Druhá séria Ruže pre nevestu je pred dverami!

S televíznou obrazovkou sa spája vzrušenie, napätie, ale najmä príbeh. Príbeh, ktorý vás vtiahne do deja a nechá vás napäté až do poslednej minút...

čítať viac
2023-08-08

Varenie, zábava a tvoja cesta k popularite – účinkuj v relácii Bez servítky!

Nenechajte si ujsť túto výnimočnú príležitosť, oslovte široké publikum a predstavte sa svetu v plnej paráde! Zviditeľnite sa prostredníctvom telev...

čítať viac