CASTING

FOTENIE PRE REKLAMU - ''OSVETA''

ONLINE

Do pripravovanej reklamnej kampane (dopravná osveta seniorov), hľadáme mužov aj ženy, ktorí stvárnia postavy chodcov. Fotografie budú použité, ako ilustračné pre reklamné prospekty a materiály.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 31.10.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 29.10.2022

Miesto: Bratislava

Honorár: 200€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme charizmatické typy, mužov a ženy vo veku od 45 do 65 rokov. Zdravý vzhľad. Na výške postavy nezáleží. Nie je podmienkou predošlá skúsenosť s fotografovaním.

Doplňujúce informácie

Reklamná kampaň bude nasadená na území Slovenska a Českej republiky. Pôjde o exteriérové fotenie. PRÁVA - doživotná licencia na použitie vytvorených fotografií. Fotenie v čase od 7:00 do 13:00 hodiny. Miesto fotenia: Bratislava, bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 200€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v sobotu t.j. 29.10. o 14:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac