CASTING

REKLAMNÁ KAMPAŇ - "AQUAPARK"

ONLINE

Na pripravované fotenie reklamnej kampane vodného parku pre klienta (slovenské rekreačné stredisko), hľadáme mužov a ženy, ktoré stvárnia rôzne postavy modelov.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 10.01.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 06.01.2022

Miesto: Bešeňová

Honorár: 160€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy a mužov vo veku od 18 do 35 rokov so športovou postavou a s vyškou postavy od 165 cm. Prioritne hľadáme fotomodelov, ktorí neboli tvárou žiadnej reklamnej kampane za posledné 2 roky. 

Doplňujúce informácie

Online casting na základe fotografií sa uskutoční v STREDU t.j. 29.12.2021 o 10:00 hodine. Termín fotenia: začiatkom januára, dátum sa bude odvíjať od opatrení v obci Bešeňová. Pôjde o celodenné nakrúcanie. Presné informácie o lokácií upresníme emailom a v SMS správe.


Honorované sumou: 100-160€/deň individuálna dohoda na základe licencie. Náhrada cestovného / stravovanie / ubytovanie. PRÁVA - neobmedzené na komerčné účely. Modelky nebudú mať k dispozícii vizážistku ani kaderníčku, preto uvítame, ak by boli v tomto smere samostatné.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac