CASTING

HOSTESSING - ''ENERGIA'' - Liptovský Mikuláš

ONLINE

Na pripravovaný event pre klienta (slovenský dodávateľ elektrickej energie a zemného plynu), hľadáme komunikatívne ženy a mužov, ktorí by sa zhostili úlohy hostesky/promotéra.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 13.08.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 12.08.2021

Miesto: Liptovský Mikuláš

Honorár: 70€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme komunikatívne ženy a mužov vo veku od 18 do 26 rokov s vyškou postavy nad 165 cm. Kostým: pre ženy sa vyžaduje priniesť so sebou čierné lodičky s podpätkom, čierné nohavice (košeľa zabezpečená), pre mužov čierné topánky, čierné nohavice (košeľa zabezpečená).

Doplňujúce informácie

Náplň práce: komunikácia a registrácia hostí, propagácia služieb, práca s tabletom. Event sa uskutoční v hoteli v Liptovskom Mukuláši. Honorované sumou 70€/deň. Pracovným dňom sa rozumie pracovná doba v čase od 10:00 do 21:00 hodiny (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia, zabezpečený obed a občerstvenie). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (najneskôr 12.8. o 10:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac