CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ¨NOVINARKA¨

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie reklamného spotu pre klienta (politický subjekt), hľadáme ženy, ktoré majú skúsenosti pred kamerou a zhostili by sa úlohy novinárky. Pôjde o jednoduchý komparz s textom na kameru.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 31.05.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 28.05.2021

Miesto: DK PEZINOK

Honorár: 70€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy vo veku od 30 do 50 rokov. Na výške postavy nezáleží. Skúsenosť spred kamery je výhodou, nie podmienkou.

Doplňujúce informácie

Miesto nakrúcania: DK Pezinok - bližšie organizačné informácie obdržíte emailom. Honorované sumou 70€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v pondelok t.j. 31.5. o 11:00 hodine). 


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac