CASTING

FOTOMODELING - ''P-LECA''

ONLINE

Na pripravované produktové fotenie pre klienta (slovenská spoločnosť predavajúca detské kefky) hľadáme očarujúcich detských modelov a modelky.

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 24.11.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 24.11.2021

Miesto: Bratislava

Honorár: 340€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme dievčatá a chlapcov vo veku od 2 do 5 rokov s hustými alebo kučeravými vlasmi na farbe vlasov nezáleží (vhodné pre všetky etniká). Požiadavky: fotogenický typ, chuť spolupracovať v uzavretom priestore (v štúdiu).

Doplňujúce informácie

ONLINE CASTING na základe zaslaných fotografií detí sa uskutoční v pondelok 22.11.! Termín fotenia: 24.11. (streda) v Bratislave. Rodičov vybraných detí budeme kontaktovať e-mailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (najneskôr v pondelok t.j. 22.11. o 16:00 hodine). Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac