CASTING

ÚČINKUJÚCI DO TV ŠOU - LOVE ISLAND

ONLINE

Práve prebieha casting do unikátnej zoznamovacej šou. TV Markíza hľadá novú skupinu slobodných mužov a žien (môže zahŕňať aj vás), ktorí by sa jej zúčastnili! Ostrovania sa ubytujú vo veľkolepej vile v nádeji, že nájdu spriaznenú dušu a vyhrajú 75-tisíc EUR. Ešte stále môžete byť jej súčasťou a užívať si luxus na Kanárskych ostrovoch. Stačí sa zaregistrovať a možno práve vy už čoskoro poletíte za teplom do megavily.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 01.10.2023

Dĺžka účinkovania: 70 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.10.2023

Miesto: Bratislava

Honorár: Individuálne - s možnosťou výhry 75.000€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme energických slobodných mužov a ženy z celého Slovenska, ktorí sa chcú vydať za slnkom a hľadať spriaznenú dušu. Ak sa chcete prihlásiť, musíte mať viac ako 18 rokov.

Doplňujúce informácie

Love Island zahŕňa skupinu súťažiacich, označovaných ako Ostrovania, žijúcich v izolácii od okolitého sveta vo vile na Kanárskych ostrovoch. Ak chcú Ostrovania prežiť vo vile, musia sa spojiť s iným súťažiacim, či už z lásky, priateľstva alebo strategického prežitia, keďže celkovo víťazný pár dostane 75.000 EUR.


Nakrúcanie bude prebiehať na Kanárskych ostrovoch od septembra vo vile s bazénom, kde im nebude vôbec nič chýbať, aby si mohli naplno užiť úplne všetko, čo Love Island ponúka!


Ak si myslíte, že na to máte, potom vás chceme ihneď počuť.

Prihlášky na casting sú otvorené - prihláste sa ešte dnes!

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac