CASTING

KOMPARZ - PREŠOV (REKLAMNÝ SPOT)

ONLINE

Na zajtrajšie natáčanie obrazov vo fitness centre, hľadáme komparzistov, ktoré by stvárnili postavy návštevníkov využívajúcich fitness centrum. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 28.03.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 27.03.2018

Miesto: Prešov

Honorár: 45€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Ženy športovej postavy vo veku od 18 rokov.

Doplňujúce informácie

Vyžaduje sa športové oblečenie (ideálne doniesť so sebou aspoň jeden outfit na prezlečenie). Natáčanie v čase od 9:00 do 12:00 hodiny. Miesto natáčania: Prešov - presné informácie o lokácií budeme rozposielať v SMS správe. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "GYM" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií. Potvrdzujúce SMS-ky prídu len vybraným uchádzačom (najneskôr dnes o 19:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac