CASTING

KOMPARZ DOKUMENTÁRNY SERIÁL

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie hľadáme komparzistov: mužov a ženy vo veku od 20 do 50 rokov, ktorí by stvárnili postavy návštevníkov a čitateľov kníhkupectva (prednáška a autogramiáda novej knihy). Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 07.11.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 06.11.2019

Miesto: KOŠICE

Honorár: 35€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme komparzistov: mužov a ženy vo veku od 20 do 50 rokov, ktorí by stvárnili postavy návštevníkov a čitateľov kníhkupectva.

Doplňujúce informácie

POZOR! nakrúcanie v nočných hodinách v čase od 22:00 do 2:00 hodiny rána nasledujúceho dňa.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac
2021-09-20

Kde a ako študovať herectvo?

Herecká kariéra často nie je priamočiara a jednoduchá cesta. V záplave konkurencie je dôležitý nielen talent, ale aj šťastie a zápal. Na Slovensku a...

čítať viac