CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ''EU''

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie Európskej kampane pre klienta (EU agentúra) dohľadávame charizmatický komparz:

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 26.04.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 24.04.2021

Miesto: Bratislava

Honorár: 570€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy abnormálne malého vzrastu (dwarfizmus) vo veku od 19 do 35 rokov, ktoré by sa zhostili vedľajších pracovných pozícií Programátorka, Referentka. Preferujeme ženy s primeranou dávkou sebavedomia a prirodzeným vystupovanim. Skúsenosť spred kamery je výhodou, nie podmienkou. Vyžaduje sa smart casual oblečenie bez nápisov a vzorov značiek.

Doplňujúce informácie

Pôjde o jednoduchý komparz s jednou vetou na kameru. Nakrúcanie v čase od 9:00 do 14:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Bratislava, Staré Mesto - bližšie organizačné informácie obdržíte emailom. Honorované sumou 570€/osoba (+príspevok na cestu). PRÁVA - 12 mesiacov all media EU. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v sobotu t.j. 24.4. o 11:00 hodine). 


*Všetci účinkujúci majú zabezpečené bezplatné testovanie na COVID-19.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac