CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ''EU''

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie Európskej kampane pre klienta (EU agentúra) dohľadávame charizmatický komparz:

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 26.04.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 24.04.2021

Miesto: Bratislava

Honorár: 570€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy abnormálne malého vzrastu (dwarfizmus) vo veku od 19 do 35 rokov, ktoré by sa zhostili vedľajších pracovných pozícií Programátorka, Referentka. Preferujeme ženy s primeranou dávkou sebavedomia a prirodzeným vystupovanim. Skúsenosť spred kamery je výhodou, nie podmienkou. Vyžaduje sa smart casual oblečenie bez nápisov a vzorov značiek.

Doplňujúce informácie

Pôjde o jednoduchý komparz s jednou vetou na kameru. Nakrúcanie v čase od 9:00 do 14:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Bratislava, Staré Mesto - bližšie organizačné informácie obdržíte emailom. Honorované sumou 570€/osoba (+príspevok na cestu). PRÁVA - 12 mesiacov all media EU. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v sobotu t.j. 24.4. o 11:00 hodine). 


*Všetci účinkujúci majú zabezpečené bezplatné testovanie na COVID-19.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac