CASTING

HOSTESSING - ''DNI VIANOC''

ONLINE

Na pripravovaný event pre klienta (DNI VIANOC), hľadáme komunikatívne ženy a mužov, ktorí by sa zhostili úlohy hostesky/promotéra.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 01.12.2022

Dĺžka účinkovania: 7 dní

Dátum uzávierky castingu: 27.11.2022

Miesto: Bratislava

Honorár: 385€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme komunikatívne ženy a mužov vo veku od 18 do 35 rokov. Anglický jazyk, Nemecký jazyk výhodou, nie podmienkou. Kostým: pre ženy sa vyžaduje priniesť so sebou čierné lodičky s podpätkom, čierné nohavice (košeľa zabezpečená), pre mužov čierné topánky, čierné nohavice (košeľa zabezpečená).


Doplňujúce informácie

Náplň práce: komunikácia a registrácia hostí, propagácia produktov: hračky, knihy, oblečenie, kozmetiku, šperky a bižutériu, elektroniku, doplnky do interiéru, handmade drobnosti, produkty tradičných remesiel. Event sa uskutoční v Incheba Expo Bratislava. Honorované sumou 55€/deň. Pracovným dňom sa rozumie pracovná doba v čase od 10:00 do 18:00 hodiny (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia, zabezpečený obed). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (najneskôr 27.11. o 14:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2023-08-16

Druhá séria Ruže pre nevestu je pred dverami!

S televíznou obrazovkou sa spája vzrušenie, napätie, ale najmä príbeh. Príbeh, ktorý vás vtiahne do deja a nechá vás napäté až do poslednej minút...

čítať viac
2023-08-08

Varenie, zábava a tvoja cesta k popularite – účinkuj v relácii Bez servítky!

Nenechajte si ujsť túto výnimočnú príležitosť, oslovte široké publikum a predstavte sa svetu v plnej paráde! Zviditeľnite sa prostredníctvom telev...

čítať viac