CASTING

TV RELÁCIA ¨PES¨

ONLINE

Pokračujeme v nakrúcaní relácie o problémových psoch. Hľadáme účinkujúcich - majiteľov psov, ktorí potrebujú zlepšiť problémové správanie a základný výcvik svojho psa.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 06.09.2021

Dĺžka účinkovania: 2 dní

Dátum uzávierky castingu: 31.10.2021

Miesto: celé Slovensko

Honorár: 200€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka, ale niekedy toto spolužitie nie je príliš harmonické. Ak si so svojím psíkom neviete rady, zavolajte si k vám domov nášho dog kouča. Prihláste sa do novej relácie, kde kouč nastolí mier a zlepší život všetkým zúčastneným. Náš kouč vycvičí aj toho najtvrdohlavejšieho psa.

Doplňujúce informácie

Nezáleží na veku ani rase vášho psíka. Samotné nakrúcanie nie je náročné, dokopy sú to maximálne 2 filmovacie dni. Vhodné pre záujmecov z celého Slovenska.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac