CASTING

DETSKÝ DABLÉR - SERIÁL PRÁZDNINY 3. SÉRIA TV JOJ

ONLINE

Do pripravovanej tretej série úspešného slovenského seriálu PRÁZDNINY, hľadáme dabléra za nášho najmenšieho herca "OSKARA". Podmienky na detského dabléra. Prioritne hľadáme chlapca, ktorý sa nehanbí cudzích ľudí a jeho výhodou je prirodzené vystupovanie. Účinkovanie v seriáli je honorované.

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 30.05.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 28.05.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 0€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Tmavovlasý chlapec vo veku 12-18 mesiacov s aktuálnou výškou postavy cca 80cm (+-).

Doplňujúce informácie

Rodičia, ktorí by mali záujem svojho syna postaviť pred kameru a stať sa súčasťou profesionálneho seriálového nakrúcania, napíšte nám email s predmetom "OSKAR" na adresu: casting@komparz.tv . V samotnom emaile priložte KVALITNÉ-AKTUÁLNE fotografie vášho dieťaťa (ideálne portrét a postava) + uveďte požadované údaje: - meno dieťaťa - dátum narodenia - mesto bydliska - tel. číslo zákonného zástupcu Rodičov vybraných detí budeme kontaktovať telefonický a e-mailom ohľadom bližších informácií. *Prosíme rodičov už zaregistrovaných detí v databáze Komparz.tv, aby nereagovali na túto ponuku. Všetky vhodné typy z našej databázy už boli preposlané réžii.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac