CASTING

KOMPARZ - KOŠICE (REKLAMNÝ SPOT)

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie obrazov v obchode s oblečením hľadáme komparzistov, ktoré by stvárnili postavy zákazníčiek butiku. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 19.04.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 18.04.2018

Miesto: Košice

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Ženy vo veku od 25 do 40 rokov.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 9:00 do 12:00 hodiny. Miesto natáčania: Námestie osloboditeľov 1, 040 01 Košice - Staré Mesto. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "BUTIK" v samotnom emaile uveďte: +celé meno +tel. číslo +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! (emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame!) na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií. Potvrdzujúce SMS-ky prídu len vybraným uchádzačom.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac