CASTING

KOMPARZ - KOŠICE (REKLAMNÝ SPOT)

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie obrazov v obchode s oblečením hľadáme komparzistov, ktoré by stvárnili postavy zákazníčiek butiku. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 19.04.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 18.04.2018

Miesto: Košice

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Ženy vo veku od 25 do 40 rokov.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 9:00 do 12:00 hodiny. Miesto natáčania: Námestie osloboditeľov 1, 040 01 Košice - Staré Mesto. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "BUTIK" v samotnom emaile uveďte: +celé meno +tel. číslo +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! (emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame!) na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií. Potvrdzujúce SMS-ky prídu len vybraným uchádzačom.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac