CASTING

KOMPARZ - DUNAJSKÁ STREDA (nová TV šou)

ONLINE

Na pripravované kamerové skúšky hľadáme komparzistov. Pôjde o nacvičenie jednej scény, ktorú si natočíme, kvôli pripravovanej show - nepôjde to do vysielania!

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 09.01.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 07.01.2018

Miesto: Dunajská streda

Honorár: 20€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži a ženy vo veku od 18 rokov s konfekčnou veľkosťou XXL (a viac).

Doplňujúce informácie

Natáčanie v čase od 12:00 do 16:00 hodiny. Miesto natáčania: Dunajská Streda. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac