CASTING

KOMPARZ - DUNAJSKÁ STREDA (nová TV šou)

ONLINE

Na pripravované kamerové skúšky hľadáme komparzistov. Pôjde o nacvičenie jednej scény, ktorú si natočíme, kvôli pripravovanej show - nepôjde to do vysielania!

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 09.01.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 07.01.2018

Miesto: Dunajská streda

Honorár: 20€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži a ženy vo veku od 18 rokov s konfekčnou veľkosťou XXL (a viac).

Doplňujúce informácie

Natáčanie v čase od 12:00 do 16:00 hodiny. Miesto natáčania: Dunajská Streda. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac