CASTING

REKLAMNÁ KAMPAŇ - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravované reklamné fotenie pre klienta (výrobca panskej kozmetiky na bradu a stylingové produkty na vlasy), hľadáme mužov.Prioritne hľadáme mužov, ktorí neboli tvárou žiadnej reklamnej kampane.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 02.07.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.07.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 350€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži s výrazným vzhľadom a bradou (tetovanie nie je prekážkou) vo veku od 24 do 35 rokov.

Doplňujúce informácie

ONLINE CASTING na základe zaslaných fotografií sa uskutoční vo Štvrtok 28.6.2018! Callback / Kostýmová skúška: 29.6. (piatok) v BRATISLAVE Termín fotenia: 2.7. (pondelok) v BRATISLAVE Ak zodpovedáte hľadanému profilu a máte vo vyššie uvedených termínoch čas a záujem, napíšte email s predmetom "BARBER" na emailovú adresu: casting@komparz.tv . V samotnom emaile uveďte požadované informácie: • celé meno • ročník narodenia • výška postavy • mesto bydliska • telefónne číslo Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Na konci emailu nezabudnite priložiť AKTUÁLNE fotografie (ideálne tvár + celá postava), dbajte na kvalitu fotografie, max. 1 mesiac starú! Emaily posielajte do štvrtka t.j. 28.6.2018.- 12:00 hodiny. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac